TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Home » TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Firma Wikar oferuje profesjonalny transport międzynarodowy w całej Europie oraz poza nią. Międzynarodowy transport to usługa przewozowa pomiędzy różnymi krajami mająca w głównej mierze na celu przemieszczenie surowców lub produktów do miejsca docelowego. To właśnie dzięki transportowi międzynarodowemu możliwa jest wymiana usług i dóbr które normalnie nie były by dostępne w danym kraju.


Profesjonalny transport międzynarodowy

Szukają Państwo transportu towarów do Niemiec, Czech, Francji, Hiszpanii czy też krajów bałkańskich? Nie ma najmniejszego problemu. Nasza firma dzięki doświadczeniu i odpowiedniej flocie pojazdów jest w stanie zapewnić bezproblemowy transport towarów z różnych branż. Wybierając firmę Wikar specjalizującą się w transporcie międzynarodowym zyskują Państwo gwarancję sprawnego, terminowego i bezpiecznego dostarczenia ładunku we wskazane miejsce.


Międzynarodowy transport – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Jako firma Transportowa dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów. Każdego roku unowocześniamy i systematycznie zwiększamy naszą flotę, obecnie nasz tabor składa się z najnowszych jednostek EURO6. Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym transportem towarów, a nasza działalność obejmuje kraje Unii Europejskiej a w szczególności kierunek włoski oraz skandynawski. Od lat współpracujemy z rzetelnymi firmami. Dysponujemy kadrą wykfalifikowanych kierowców. Posiadamy własną bazę transportową. Komunikacja z Klientami na terenie kraju jak również za granicą odbywa się w sposób stały i płynny, a wszystko to dzięki wykfalifikowanej kadrze spedytorów.
  • Terminy odbioru i dostawy ładunków ustalane są z Klientami z wyprzedzeniem, informacja dotycząca aktualnej lokalizacji pojazdu z ładunkiem odbywa się na bieżąco.
  • Na życzenie Klienta termin dostawy potwierdzamy telefonicznie lub e-mailem.