Realizacje

Firma WIKAR to wieloletnie doświadczenie, poprte setkami udanych realizacji. Najwyższa jakość, terminowość oraz konkurencyjna cena to tylko niektóre z naszych atutów. Nasze przedsiębiostwo świadczy usługi w zakresie przewozu towarów oraz spedycji w relacjach krajowych i międzynarodowych.

Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych od projektu aż po odbiór przez inwestora. Ponadto wykonujemy konstrukcje stalowe: hale, budynki, wiaty przemysłowe, powierzchnie magazynowe oraz prefakbrykaty stalowe.

Dzięki szerokiemu podejściu do zagadnień branży transportowo budowlanej jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć niemalże każdą realizację, od projektu, poprzez konstrukcję, transport i montaż.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną i zorganizowaną, śmiało podejmujemy „odważne” rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy!

Read More

Firma transportowa Wikar.info

Dalekie trasy to specjalność naszych kierowców. Dzięki doświadczeniu, praktyce i profesjonalnej flocie pojazdów firma transportowa Wikar świadczy usługi na najwyższym, światowym poziome. W naszych działaniach stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i finalne zadowolenie klientów.

Firma spedycyjna Wikar.info

Transport międzynarodowy oraz krajowy to dla nas codzienność. Jako firma spedycyjna zajmujemy się kompleksowo wszystkimi procesami logistycznymi będąc cały czas do Państwa dyspozycji i gwarantując profesjonalne wykonanie powierzonego nam zadania.

Usługi transportowe

Wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie usługi transportowe zarówno na terenie kraju jak i też Unii Europejskiej i innych krajów regionu. Specjalizujemy się w drogowym transporcie ładunków zapewniając klientom najwyższą jakość świadczonych usług transportowych.