SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Home » SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Firma Wikar gwarantuje niezawodność, terminowość oraz zadowolenie klientów z obsługi zleceń spedycyjnych. Specjalizujemy się w spedycji międzynarodowej zwracając szczególną uwagę na dobór odpowiednich środków transportu oraz możliwość zaoferowania klientom możliwe jak najbardziej korzystnych cenowo opcji transportu.

Zdajemy sobie sprawę jak istotne w procesie spedycji międzynarodowej jest zadbanie o odpowiednią komunikację dlatego też jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować i informować Państwa o tym gdzie znajduje się transportowany towar.


Dlaczego warto skorzystać ze spedycji międzynarodowej w firmie Wikar?

Międzynarodowa spedycja to niezwykle kompleksowy proces, który wymaga nie tylko fachowej wiedzy i profesjonalizmu ale również ogromnego zaangażowania. Aby towar mógł dotrzeć do miejsca docelowego spedytor musi zadbać o wiele kwestii takich jak dokumentacja transportowa, kwestie formalno-prawne oraz wiele więcej. Wymaga to zgranego i kompetentnego zespołu spedycyjnego, który dzięki doświadczeniu i doborze odpowiednich pracowników udało nam się stworzyć w firmie Wikar.


Spedycja międzynarodowa na terenie Unii Europejskiej i innych krajów – co nas wyróżnia?

  • Współpracując od lat z wieloma polskimi i europejskimi firmami transportowymi mamy codziennie do dyspozycji kilkadziesiąt samochodów .
  • Oferujemy prowadzenie pojazdów na terenie Europy. Naszą kadrę charakteryzuje duże doświadczenie. Komunikacja z Klientami na terenie kraju jak również za granicą odbywa się w sposób stały i płynny, a wszystko to dzięki wykwalifikowanej kadrze spedytorów.
  • Terminy odbioru i dostawy ładunków ustalane są z Klientami z wyprzedzeniem. Informacja dotycząca aktualnej lokalizacji pojazdu z ładunkiem odbywa się na bieżąco.
  • Na życzenie Klienta termin dostawy potwierdzamy telefonicznie lub e-mailem.