GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Home » GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych Wikar.info

Jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych planujemy, nadzorujemy i koordynujemy projekty budowlane od początku do końca. Dobieramy odpowiednich i sprawdzonych podwykonawców. Nasze wieloletnie doświadczenie w temacie generalnego wykonawstwa inwestycji sprawia, że sprostamy zarówno mniejszym jak i też większym projektom.

Zalety korzystania z generalnego wykonawcy

Systemy które opierają się na generalnym wykonawstwie są bardzo przyjazne dla inwestorów. To po stronie generalnego wykonawcy spoczywa odpowiedzialność za przestrzeganie terminów prac, wszelkich norm i niezbędnych formalności. Dlatego też generalne wykonawstwo jest idealnym wyborem dla inwestorów szukających sposobu na szybką i kompleksową realizację projektu.


Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych.

Zakres naszego działania obejmuje m.in. kompleksową realizację inwestycji w zakresie prac budowlanych i montażowych, remonty, modernizacje obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych oraz obiektów budownictwa ogólnego. Naszymi zleceniodawcami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze firmy oraz instytucje publiczne.


Wykonujemy inwestycje od projektu po odbiór do użytkowania obiektu.


Osoba do kontaktu:

Grzegorz Wikar

Tel. 503-051-033